Kulinarna podróż po Europie
Bar Europejskie Klimaty to niepowtarzalne miejsce oferujące przepyszne jedzenie i napoje w niezapomnianym, europejskim klimacie.
Bar Europejskie Klimaty został zaprojektowany na wzór francuskiego bistro, a serwowane w nim potrawy inspirowane są kuchniami krajów europejskich, m.in. Grecji, Włoch czy Francji. Nasz Lunch Bar to niezwykle klimatyczne miejsce ze starannie zaaranżowanym jasnym wnętrzem, w którym każdy poczuje atmosferę urzekającego Paryża. Europejskiego klimatu nadają dodatkowo obrazy i fotografie zawieszone na ścianach, przedstawiające najpiękniejsze zakątki starego kontynentu, a także ręcznie kute lampy oraz stoliki z wygrawerowanymi nazwami stolic europejskich.
W Barze Europejskie Klimaty oferujemy najlepsze dania kuchni europejskiej i polskiej. Każdego tygodnia serwujemy naprzemiennie potrawy inspirowane kuchnią konkretnego kraju europejskiego oraz tradycyjną kuchnią polską. Staramy się tak układać menu, aby było one jak najbardziej urozmaicone i każdy mógł spróbować potraw dotąd sobie nieznanych.
Z uwagi na lokalizację naszego bistro, zapraszamy na podróż kulinarną po Europie również studentów i uczniów, dla których przygotowaliśmy pyszne zestawy śniadaniowe, obiadowe oraz podwieczorki po bardzo atrakcyjnych cenach.
Oferujemy również usługi cateringowe wraz z możliwością transportu zamówionych dań do dowolnego miejsca znajdującego się na terenie miasta .
Zapraszamy w kulinarną podróż po Europie do Baru Europejskie Klimaty!
Zapraszamy
Od poniedziałku do piątku w godzinach:
9:00 -17:00
w sobotę i niedzielę:
nieczynne
Nasz adres:
ul. Kolejowa 1
35 – 073  Rzeszów
tel.: kom. 511 864 815

 

wififb